04
APR
2017

____

Kete fundjave nxenesit e klasave te 11-ta zhvilluan nje eskursion 2 ditoresh ku u vizituan qytetet e Elbasanit,Tiranes,Lezhes dhe Shkodres.U vizituan qendra e qytetit ,kalaja e Rozaves dhe stadiumi “Loro Boriçi”.Gjate rruges u bene ndalesa ne Lezhe tek Monumenti i Skenderbeut dhe per ta mbyllur me nje shetitje tek qendra tregtare Teg.

Leave a Reply

*

captcha *